aboutus.png

Hakkımızda

NANDS Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda tasarım ve üretim yapan firmamız, kendileri de Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olan Nazım KAVİ ve Mustafa Suphi GEYİK tarafından 2013 yılında Istanbul'da kurulmuştur.

Amacımız, günümüz teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak insanların ihtiyaçlarını gerçek elektronik sistemlere çeviren ve bu sistemleri en kaliteli şekilde üretmeyi hedefleyen bir şirket olarak kalmaktır. Gücünü personelinin bilgi, beceri, tecrübe ve hiç azalmayan heyecanından alarak yeni tasarımlar ve ürünler çıkarmaya devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Sektöründe, Türkiye’nin en iyi otopark otomasyonları üreten şirketi olmak,
Hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamaktır.
 

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, güvenlik satandartlarına ve çevreye duyarlı olarak NANDS müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik.

Kalite Politikamız

En ileri teknolojileri en yüksek kalite ile birleştirerek tasarladığımız ve ürettiğimiz ürünleri müşterilerimize sunmayı kendimize hedef belirledik. 

Sertifikalarımız

Şirketimiz ilgili ISO9001 ve CE belgelerine sahiptir.

US.jpg
ISO9000.png
CE Certificate.png